Aktuality mailom
Ak máte záujem pravidelne dostávať aktuality z ministerstva na Vašu mailovú adresu, registrujte sa prosím.

Aktuality

Oznam Ministerstva hospodárstva SR

23.09.2013

Vážení predstavitelia slovenských podnikateľských subjektov,

Ministerstvo hospodárstva SR ako hlavný koordinátor organizuje v spolupráci s Veľvyslanectvom SR v Skopje a Veľvyslanectvom SR v Belehrade prvé zasadnutie Spoločnej slovensko-macedónskej komisie pre hospodársku spoluprácu, ktoré sa uskutoční v dňoch 17. a 18. októbra 2013 v Skopje v Macedónsku. Predstavitelia slovenskej a macedónskej strany, ktorí odborne a organizačne pripravujú toto podujatie sa dohodli, že sa prvého zasadnutia Spoločnej slovensko-macedónskej komisie pre hospodársku spoluprácu zúčastnia aj zástupcovia slovenských a macedónskych firiem. pripravované B2B rokovania budú zamerané sektorovo na:

1.  Energetiku
2.  Poľnohospodárstvo a potravinársky priemysel
3.  Infraštruktúru, dopravu a životné prostredie
4.  Investície, obchod a cestovný ruch

Na macedónskej strane je prípravou B2B rokovaní poverená Hospodárska komora Macedónska. Maximálna účasť  je 10 firiem z každej strany. Podnikateľská misia sa uskutoční poobede dňa 17. októbra 2013. V prípade záujmu o účasť na podnikateľskej misii vyplňte registračný formulár v prílohe. Vyplnený registračný formulár zaslať na elektronickú adresu: >. Firmy sa môžu zaregistrovať do 03. októbra 2013 do 16:00 hod.

Pretože príprava prvého zasadnutia Spoločnej slovensko-macedónskej komisie je v štádiu prípravy, podrobnejšie informácie dostanú zaregistrovaní účastníci priebežne tak, ako budú poskytnuté agentúre SARIO Veľvyslanectvom SR v Skopje.


späť

na začiatoktlačiť