Aktuality mailom
Ak máte záujem pravidelne dostávať aktuality z ministerstva na Vašu mailovú adresu, registrujte sa prosím.

Aktuality

Deň pre BECEP na MDPT SR

03.11.2009

Dňa 5. novembra 2009 (štvrtok) od 10.00 do 14.00 h sa uskutoční Deň otvorených dverí pre bezpečnosť cestnej premávky na Ministerstve dopravy, pôšt a telekomunikácií SR.

Dni bezpečnosti cestnej premávky sú v Slovenskej republike organizované po tretí raz. Tohto roku sa opäť začínajú na  MDPT SR, ale počas celého mesiaca novembra budú pokračovať po celom Slovensku. Pripravené sú aktivity pre širokú verejnosť, pre všetky vekové kategórie. Pod záštitou Rady vlády SR pre bezpečnosť cestnej premávky, ktorej predsedom je minister Ľubomír Vážny, sa v novembri uskutočnia vo všetkých ôsmich krajoch SR Dni pre BECEP a s nimi súvisiace akcie, napr. – „Pripútaj sa k životu!“, „Aby deti nezomierali!“ alebo skutočné príbehy v predstaveniach „The Action“.

Pre širokú verejnosť je pripravený program, ktorého súčasťou budú aj ukážky práce zásahových jednotiek policajtov, hasičov a Slovenského červeného kríža, ako aj populárno-náučné prezentácie rezortných organizácií. K dispozícii budú informatívne letáky i reflexné prvky pre účastníkov cestnej premávky.

 

 


späť

na začiatoktlačiť